27 Aralık 2013

İş Bankası Kart Aidat Ücreti Kesti!

Ben her sene buraya İş Bankasıyla ilgili şikayet yazmaktan bıktım. Bu banka hala bana kart aidatı yollamaktan bıkmadı. Onların lafına inanıp otomatik fatura talimatı verdim hala geliyor, hala geliyor. Yine gelmiş bir sürü banka aidat almıyor artık iyice sıkıldım bu bankadan çıkacağım kapatacağım.

Bende kurtulacağım onlarda kurtulacak. Yeter artık bıktım iyice bu kadarda olmaz laflarına inanıp talimat veriyoruz yine geliyor aidat talimatlarıda geri alacağım en temizi. Saf yerine koyuluyoruz resmen.İş Bankası'nı kınıyorum.

Elif 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön