İş Bankası Kart Aidat Ücreti Kesti!

Elif Y. |

Ben her sene buraya İş Bankasıyla ilgili şikayet yazmaktan bıktım. Bu banka hala bana kart aidatı yollamaktan bıkmadı. Onların lafına inanıp otomatik fatura talimatı verdim hala geliyor, hala geliyor. Yine gelmiş bir sürü banka aidat almıyor artık iyice sıkıldım bu bankadan çıkacağım kapatacağım.

Bende kurtulacağım onlarda kurtulacak. Yeter artık bıktım iyice bu kadarda olmaz laflarına inanıp talimat veriyoruz yine geliyor aidat talimatlarıda geri alacağım en temizi. Saf yerine koyuluyoruz resmen.İş Bankası'nı kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  13:48

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi