İş Bankası Kart Aidat Ücreti!

Gülay K. |

İş Bankası her sene benden yıllık kart aidat ücreti alıyor.Geçmişe yönelik tüm kart aidat ücretimi geri almak hakkım varmış.Bende geçmişe dönük tüm yıllık kart aidat ücretimi geri istiyorum

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülay K.
  15 Eylül
  19:13

  telefondaki müşteri temsilcisi yardımcı olmaya çalışıyor ama bankadakiler bir dilekçe bile yazdırmadılar beni tüketi hakları hakem heyetine yönlendirdiler.hakem heyeti de dosya ,avukat,mahkeme masrafı deyince vazgeçtim.

 • 13 Eylül
  11:19

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi