İş Bankası Kart Aidat Ücreti!

Onur G. |

Mart 2015 tarihinde çalıştığım firmanın anlaşması gereğince İş Bankası hesabımı açtım ve maaş hesabı olarak tanımlattım. Banka tarafından gönderilen kredi kartını o tarihten bu yana bir alışveriş için kullanmadım. 6 ay evvel bankaya hesabımı kapatmaya gittim ve kredi kartımı da kapatmak istediğimi söyledim. Kendileri bana kartı kullanmamam halinde herhangi bir ekstra ücret ödemeyeceğimi söyleyerek, kartı kapatmamam konusunda ikna ettiler. Fakat bu ay tarafıma yansıtılan ekstrede 88,00 TL kart kullanım bedeli adı altında bir para talep ettiler. Ben de bu bedeli ödemek istemediğimi belirtmeme rağmen iptal etmediler. Sonrasında kartımı iptal ettirdim ve bu bedeli yatırdım. Bu gerçekten çok anlamsız bir durum. İnsanların cebinden bu parayı bir nevi zorla alıyorsunuz. İş Bankasına ait herhangi bir hizmeti almayacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  11:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi