İş Bankası Kapattırdığım Kredi Kartı Hala Aktif.

Ahmet T. |

Daha önce de düzeltilmesi yönünde şikayette bulunmuştum ama Kredi Risk Raporumda İş Bankası'ndan kapattırdığım Kredi Kartım Hala aktif ve 1000 TL Limitli olarak gözüküyor. Kredi Kayıt Bürosuna kartımın kapatıldığına dair bilgi verilmemiş İş Bankası tarafından. MİDES'i “Müşteri İtirazları Değerlendirme Sistemi” biliyorsunuzdur. Ben size Kredi Risk raporumda hatalı bilgi var diye 2. şikayetimi iletiyorum. En kısa sürede düzeltme yapılmazsa bankanıza dava açacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  15:20

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi