İş Bankası Kapattığım Kredinin Sigortasını Devam Ettirmiş.

İsmail A. |

2011 Yılında İş Bankası Van Yüzüncü Yıl Şubesinden konut kredisi kullandım. 2012 yılı ağustos ayında konutu sattım ve kredimi kapattım. Konut kredisi beş yıllık olduğu için beş yıllık hayat sigortası yapılmıştı. Konut kredisini kapatmış olmama rağmen haya sigortam kredi kartım kesilerek 2014 yılına kadar devam etti.

Bir bankacı arkadaşın uyarısıyla şubeyi aradım ve dilekçe gönderdim. Bugün Anadolu Hayat Sigortaya kredimin kapatıldığına dair yazı gönderilmiş. Ancak ben krediyi iki yıl önce kapatmıştım. Sigorta banka şubesi yazıyı yeni gönderdiği için neredeyse 3 yıllık parayı geri ödemiyor. Banka şubesinin yapmış olduğu hatanın cezasını ben çekiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail A.
  07 Temmuz
  14:23

  İş Bankasından en ufak bir dönüş olmamıştır.

 • 24 Haziran
  14:28

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi