İş Bankası Kapattığım Kredi Kartına 750 TL Borç!

Volkan Y. |

Yıllar önce kapattığım iş bankası kredi kartım vardı. Birgün telefonun çaldı ve İş bankası kapattığım kartımın 750 tl bir borcu olduğunu ve avukata vereceklerini söylediler. bankaya gittiğimde bu borcun nereden kaldığını sormak için bana 5 6 yıl öncesinden kalan minik bir tutarın faizleri olduğunu ve ana paranın gözükmediğni söylediler.

Avukata vermemeleri için taksitlendirdim ve ilk taksidini ödedim. Fakat 5 6 yıl bu borç vardı da bana neden 6 yıl önce ulaşmadınız. İllaki alacağınız para 5 tl değilde 750 tl olmasını mı beklediniz. Ve kapatılan bir kartın nasıl olurda borcu olur, borçlu kartı siz nasıl kapatırsınız ?

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Yasal-İdari Takip Kredi Kart Faizi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mart
  18:00

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi