İş Bankası Kapatın Bu Şubeyi!

Umt U. |

İş Bankası Mecidiye şubesini gereksizliğinden dolayı kapatın gitsin... İş Bankası kredi kartımın kapatılmasının üzerinden 3-4 ay geçti bir kurye beni arıyor kredi kartınız geldi evde yoksunuz diyerek. İkametgah adresim Ankara, kredi kartı Konya'ya gidiyor, ki dediğim gibi ben kartımı kapattırdım, kart talebim de olmadı.

İş Bankası Mecidiye şubesinde kapattırma işlemimi yeniledim. 1. şikayetim hala üzerime kredi kartım gözüküyor. 2. şikayetim 13,06,2016 saat 9:15 sularında girdiğim bankada ne hikmetse saat olmuş 10:00 hala sıra gelmemiş bana. Şubeye giren 2. kişi iken benden sonra gelen 5 kişinin işlemi gerçekleşti bize sıra gelmiyor. Sebebi sitemin iyi müşteri kötü müşteri ayırt ediyor olmasıymış. Biz kötü müşteriler için kapatın bankayı ya da iyi müşterileriniz kazansın.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  10:25

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi