26 Mart 2013

İş Bankası Kapatılmayan Hayat Sigortası!

2009'da 60 aylık konut kredisi kullandım. Krediyi aldıktan 6ay sonra kredinin tamamını kapattım. Krediyi aldığımda otomatik olarak hayat sigortası başlatılmış. Krediyi kapatmama rağmen hayat sigortası tutarı otomatik olarak ve bilgim dışında hesabımdan 4 yıl boyunca senelik 807 TL toplam 3228 TL çekilmiş. Son 3 sene çekilmemesi gereken 2400 TL hesabımdan çekilmiş.

Ocak 2013te farkettim ve itirazımı kredi aldığım İş Bankası şubesine yaptım. Cevaben Anadolu sigortaya gitmem gerektiği söylendi. Gittiğimde ise Anadolu sigorta yetkilileri bankanın kredi kapanışını sigortaya bildirmediğini belirtti. Kısacası 2 tarafta başlarından savdi. Uğraşlarım sonucu hesabıma 270 TL yatırarak konuyu kapattılar.

Yusuf 78 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön