İş Bankası Kapatılan Kredi Borçları Sistemden Düşülmemiş!

Taner K. |

İş Bankası Bayraklı şubesinden farklı tarihlerde kullandığım tüketici kredileri kapatıldığı halde hala sistemde kayıtlı ve merkez bankasına bildirim yapılmamış. Bu yüzden yeni bir kredi için başvuru yaptığımda sistemde ödenen tüm kredilerim kayıtlı olduğundan her defasında bankadan borcun kapatıldığına dair yazı almak zorundayım. Sürekli uyarmama rağmen banka ciddiye almıyor.

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  13:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi