İş Bankası Kapatılan Hgs Kalan Bakiye Tarafıma Geri Yüklenmedi.

İbrahim B. |

İş bankası İ**** bıçakçı adına bağlı 151935***** hesabıma bağlı bulunan plakası 35AH7400 hgs no:10134399*** olan aracıma tanımlı hgs yi aracımı sattığım için iptal ettim.HGS hesabımda 33.20 tl bakiye vardı fakat bu bakiye hesabıma geri yüklenmedi. 08.07.2014 13.50 müşteri hizmetlerini aradım fakat 20 dakika telefonda beklememe rağmen bir türlü kendime muhatap olabilecek bir müşteri hizmetleri temsilcisi bulamadım.Kalan bakiyenin tarafıma geri yüklenmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  16:04

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi