İş Bankası Kapanan Karttan Fazla Tahsilat Yaptı.

Ersel P. |

45***29 no'lu kredi kartım kullanıma kapatıldı. En son 0,30 kuruş borcum gözükmekte idi. Ben 5 TL atm'den ödeme yaptım ve ekranda kullanılabilir bakiyeniz 4,70 TL yazmakta idi. İş Bankası'nın en son 21.02.2014' de bana gönderdiği mail de yapılan değerlendirme sonucunda benim artık kredi kartı kullanamayacağım ve kartımın tamamen iptal olduğu belirtildi. Bende deneme amaçlı 22.02.2014 tarihinde 0,10 TL kartıma ödeme yaptım ve tahsilat olarak kartıma yansıdı. Madem kartım kullanıma kapalı ise neden ödemeyi kabul ediyorsunuz ve benden 4.80 TL fazladan tahsil ediyorsunuz. Kullanım hakkım bulunmayan kartımın tahsilata açık olmasını nasıl açıklayacaksınız?Fazla tutarın iadesini yapı lütfen.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Şubat
  16:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi