İş Bankası Kapalı Karta Ekstre Göndermiş.

Kubra S. |

İş Bankası'ndan öğrenci kredi kartım vardı. Bu kartı satarken hiçbir ek ücret ödemeyeceğim vaad edildi ancak kredi kartımı kapattırmak istedim ve kapattırdım. Daha sonra mailime bir ekstre gönderilmiş ve kart aidatı borç olarak ekstreye yazılmış.

Hem bana kapattık dedikleri kartı hala kapatmadıkları gibi hemde kart aidatı kesmişler. Bu nasıl bir bankacılık anlayışı. Biz kapattık sanıyoruz onlar borç ekliyorlar. Böyle hukuksuz yollara başvurmak adet haline gelmiş İş Bankası'nda.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Kredi Kartı İptal Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mayıs
  09:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi