19 Eylül 2013

İş Bankası Kampanyasından Kazandığım Puanlar Yüklenmed!

İş Bankası Maximum Kart'ın BP den 4x75 tl harcamaya 30 tl puan kampanyasından kazanmış olduğum puanları yüklememiştir. 4 kez yazılı ve sözlü olarak (başvuru numaraları ISBN3833125**ISBN3822350**,ISBN3814707**, ISBN3812308**) başvurmama rağmen yüklenmemiş ve 1 aydır hiçbir cevap dahi verilmemiştir. İş Bankası konu ile ilgilendiğini söyleyip şikayetleri geçiştirmektedir. Halbuki sonrasında mail yoluyla bile dönüş yapmamıştır. Puanlarımın yüklenmesini istiyorum.

Turgay 28 Okunma

Cevaplar

  • Turgay12 Ekim 2013

    Nihayet puanları yatırdılar.Haklı olduğum halde işbankasının ilgisiz davranarak aylarca beni bekletmesinden memnun kalmadım.Puanların verilmesinde sikayetvar.com'un katkısı olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön