İş Bankası Kampanya Puanlarımı Vermedi!

Alaettin Z. |

İş Bankası Maximum Kartın Ağustos - Eylül aylarındaki Opet kampanyasına (http://www. maximum. com. tr/kampanyalar/kampanyası. asp?id=505) katıldım ve gerektiği gibi 4 kere ve farklı günlerde 75 TL'lik akaryakıt alışverişi yaptım. Kampanyadan kazanmam gereken 30 TL'lik puanlar kartıma yüklenmedi.

2 kere telefonla, 1 kere de internetten bu şikayetimi bildirmeme rağmen henüz herhangi bir geri dönüşte bulunulmadı. Puanlarım verilmezse İş Bankası'nda bulunan kredi kartlarımı, vadeli TL , döviz ve altın hesaplarımı kapatıp başka bir bankaya geçeceğim.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Ekim
  10:55

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız
  kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi

 • Alaettin Z.
  30 Ekim
  08:13

  Merhaba,
  Is Bankasi, mail ile geri donus yaparak, puanlarimin 7 is gunu icerisinde yuklenecegini bildirdi, beklemedeyim.