08 Ocak 2015

İş Bankası Kafasına Göre Hesap Kesim Ücreti Alıyor.

Dün paraya ihtiyacım var diye ailem para yolladı bugün çekmeye gittim 100 lira hesap ücreti kesilmiş ben öğrenci belgemle almıştım kartı ve alırken 2015 sonuna kadar asla ücret alınmayacağı söylemişti ve tekrar öğrenci belgesi istediler. Dilekçe verdim 3 gün içinde belli olur dediler .

İş Bankası gibi bir banka ile bundan sonra verdiği sözleri yalan yanlış tutabildiği için çalışmayacağımı belirtmek isterim. Bunun dışında banka görevlileri son derece ilgisizdi. İş Bankası beş kişilik veznede 2 kişi çalıştıracak kadar da küçük anlayışta tasarrufu seven ve bunun acısını öğrenciden çıkarmaya çalışan bir bankadır artık benim gözümde.

Berk 196 Okunma

Cevaplar

  • Berk12 Ocak 2015

    hiç bir şekilde İletişime gecilmedi

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön