İş Bankası Kaba Personel!

Onur Y. |

Bugün kredi kartı borcumu ödemek için bankaya gittim. Makineden sıra alırken özellikle kredi kartımla sıra aldım ki müşterisi olduğum bankada işimi hızla bitirebileyim. Tahmini olarak neredeyse 45 dakika sıra bekledim benden sonra gelip benden önce işlemini bitiren tam 6 kişi oldu.

Konuyu sıram geldiğinde görevli banka görevlisine ilettiğimde beni tersler bir tavırla sorduğum her soruya kaba bir şekilde cevap vererek makinenin arızalı olabileceğini konunun kendisini ilgilendirmediğini söyleyip beni sert bir üslupla tersledi. İnsanlar müşterisi olduğu bankaya azar yemek için değil hizmet almak için gider. Kredi kartımın acilen iptalini istiyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Y.
  29 Ağustos
  08:39

  Konu kapandı kartımız kapattım bi daha işbankasımı asla..

 • 14 Ağustos
  12:14

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi