22 Ocak 2014

İş Bankası Kaale Alıp Telefonlara Bile Bakmıyorlar!

Tam 3 gündür İş Bankası Parmakkapı şubesine faks göndermeye çalışıyorum meşgul çalıyor, sanırım bozuk. Hadi bunu geçtim faksla ilgili bilgi almak için şubeyi arıyorum telefonlar açılmıyor. Bir tek dün müşteri hizmetlerinden telefon açıldı ve saniyede kapatıldı yüzüme.

Ben bir firma çalışanı olarak yapacağım işlemi 3 gündür yapamıyorum ve müşterime haber veremiyorum. Ayrıca müşterim sık sık aramakta bu sorumsuzluğunuzun açıklamasını da umarım müşterimize yaparsınız.

Ceylan 41 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön