İş Bankası İzinsiz Sigorta Yapmış!

Ayşe Bebek (. |

Kredi kartımda her hesap özetinde gelen ısrarlı bir borca rastladım. Sonra bunun kredi kartımın Anadolu hayat ile sigortalandığını öğrendim. Yaklaşık 15 ay boyunca benim iznim olmaksızın hiçbir imzam onayım olmadan ayda ortalama 25-30tl paramı çektiler. İş Bankası şubeye 3 kere itiraz ve iade dilekçesi yazdım fakat hiçbir cevap alamadım. Paramın faiziyle iade edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz Sigorta Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  16:15

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi