23 Kasım 2015

İş Bankası İtirazımızı Önemsemiyor, Oyalıyor!

Pcdepo.com mağdurlarından biriyim. 26 Ekim'de sipariş vermiştim laptop için. 3 Kasım'da kredi kartı harcama itirazında bulundum. İş Bankası benim 3 Kasım'da ki itirazımı yeni işleme koymuş ve pcdepo'nun bankasına itiraz açmış! 45-120 gün arası sürebilirmiş. Bu kadar ilgisizlik olur. Ne bir mesaj atıldı. Ne bilgi verildi. Ancak biz arıyoruz ve 20 dakikada bağlanıyoruz ve oyalıyorlar! 3836 ile biten kredi kartımın itirazını yapıyorum. 20 günde itiraz açılmadı yeni açtılar ve 45 gün en az sürecekmiş! Böyle ilgisizlik görmedim. Geri ödememek için zorlanıyor sanki.

Sinan 164 Okunma

Cevaplar

  • Sinan25 Kasım 2015

    Hala hiçbir bilgi yok. Teşekkürler İşbankası (!)

  • Sinan23 Kasım 2015

    Yapıkredi, halk bankası 1 hafta içinde ödeme yaptı. Müşterilerine bilgi verdiler. Hatta 2 gün içinde ödeme yapan bankalar oldu ve müşterisine şuan için hala incelemede, ama yinede ücreti geri verdik dediler. İncelemeleri 1 hafta sonrası onaylandı ve ücret beklemeden çıktı direk hesaplarına yattı. Ben ise ay sonu ödeme yaptım. 20 gün geçti daha yeni işlem yapmışsınız. Gerçekten diğer bankaları görünce bu konuda pişmanlık yaşadım bankanızdan. 20 gün bekledik, 4 ay daha bekleyebileceğimizi söylediniz. Bu kadar mı yavaş işliyor sistem? Her bankada aynı olsa bir şey demeyeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön