15 Haziran 2013

İş Bankası İtirazımı Kabul Etmedi!

2 gün önce ev telefonumdan bir cep numarası aradı. Ben Konak Emniyet Müdürlüğünden, bu hattın sahibi kim diye bağırdı. Ben de hattın sahibi yok dedim ama telefonda bağırıyordu "lazım hiçbir şeyini bilmiyor musun"diye. Sonra benim bilgilerimi aldı 2 gün içinde Kredi Kartımdan 11 milyar çekildi.

Bankayla konuştuğumda işlemin kendileri tarafından kontör aracılığıyla ve yapılan işlemin sanal ortamda şifre ile güvenli yapıldığı için itirazınız dikkate alınmamıştır dediler. Noter aracılığıyla ihtarname yolladım ve savcılığa ifade vererek suç duyurusunda bulundum ihtarnamelerle gelecek cevaba göre dava açacağım. Sizin hakkınızda da davacıyım hat hakkında da suç duyurunda bulunacağım.

Nilay 113 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi15 Haziran 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön