Emre A. Teşekkür Mesajı

İş Bankası gerekli bilgileri aldılar ve gereken düzenlemeyi yaptılar ve kart aidatını kartıma geri iade ettiler buradan iş bankasına müşteriye verdikleri değer için teşekkür ederim

İş Bankası İsteğim Dışında Gönderilen Aidatlı Kredi Kartı.

Emre A. |

Ben üniversite öğrencisiyim ve her üniversite gibi üniversitenin yemekhane gibi hizmetlerinden faydalanmak için İş Bankası'ndan hesap açtırdım ve bununla beraber İş'te Üniversiteli kredi kartı vermeyi teklif ettiler ve aidat olmadığı için ve düşük faizli olduğu için kartı kabul ettim ama bu son senemde son kullanım tarihi bitince kartımın bana aidatlı olan ve benim kullanmayacağım bir sürü özelliği olan İş Bankası müze kart isteğim dışında yollandı ve bide ilk ay kart aidatı yansıtıldı. Ki daha henüz öğrenci kimliğimi bile yitirmemişken. Ve bu isteğim dışında yapıldı. Bilmiyorum belki bankanın bize verdiği ve okumadan imzaladığımız o sayfalarca sözleşmede bunu da yazmışlardır belkide kimbilir!

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kart Habersiz Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  23 Mart
  17:45

  İş Bankası gerekli bilgileri aldılar ve gereken düzenlemeyi yaptılar ve kart aidatını kartıma geri iade ettiler buradan iş bankasına müşteriye verdikleri değer için teşekkür ederim

 • 16 Ekim
  16:21

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi