Yılmaz Ö. Teşekkür Mesajı

Şikayetim üzerine kesilen ücret geri yatırıldı. teşekkürler...

İş Bankası İş'te Üniversiteli Yıllık Aidat.

Yılmaz Ö. |

İş Bankası İş'te üniversiteli kredi kartı kullanmaktayım. Bu kart tarafıma verilirken hiçbir ücret alınmayacağı tarafıma bildirilmesine karşın kredi kartımın geçmiş ekstrelerine baktığımda 10/03/2016 tarihinde 25 TL tarafımdan alındığını gördüm. Ben paranın iadesi için müşteri hizmetlerini aradım ancak iadesinin yapılamayacağını tarafıma beyan ettiler. Gereğinin yapılması için şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz Ö.
  22 Eylül
  17:41

  Şikayetim üzerine kesilen ücret geri yatırıldı. teşekkürler...

 • 22 Eylül
  09:49

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi