18 Mayıs 2013

İş Bankası İşte Üniversiteli Öğrenci Kartımdan Üyelik Ücreti Kesildi!

Mayıs ayında işte üniversiteli kartımdan hiç bir bilgi verilmeden üyelik aidatı kesilmiş. Bu kartı aldığım zaman bana kart ücreti ve kart aidatı olmadığı ve bu kartı tercih etmemdeki tek sebep buydu. Gerekli yere sorduğumda ' sizin aldığınız yılda bu ücret yoktu fakat bu yıldan itibaren alınacaktır' dendi.

Müşteri onayı alınmadan ekstra ücretle bu kartı kullandırmaya zorlamak ve ücreti öylece hesaba yansıtmak için bir neden olamaz. Bu hep böyle olacaksa bu kartı iptal ettirmek istiyorum.Üyelik ücretimin Ekstremden silinmesini istiyorum..

Anil 89 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön