08 Mart 2014

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Yıllık Kart Aidatı Kesti!

İş Bankası'ndan yıllık aidat ücreti yok, öğrenci dostuyuz lafları adı altında 2008'de aldığım İş'te Üniversiteli kredi kartıma 40 TL aidat ücreti konmuş. Aradığımda da öğrenci gözükmüyorsunuz bu nedenle olmuş deniyor.

4 gündür geri dönüş bekliyorum yok. Tuhaf olan hala öğrenci olmam ve her şeyden haberi olan bankanın bundan haberi olmaması. Birkaç gün daha bekledikten sonra bu komik olayın bana geri dönüşü yapılmaması halinde öğrenci olduğum tarihte bu ücretin açıklamasını mahkemede arayacağım.

Mehmet 103 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet12 Mart 2014

    hala bana ulaşılmadı ve hala sebebsiz yere kesilen param iade edilmedi !

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön