08 Ocak 2014

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Yıllık Kart Aidatı Kesiyor!

Ben Kocaeli Üniversitesinde okumaktayım. Bize okula ilk kayıt olduğumuz zaman zorunlu olarak İş Bankası'nın kağıtları imzalatıldı ve bu imza sonunda İş'te Üniversiteli kartını almış oldum. (İmza atarken bu kartın herhangi bir üyelik aidatı olmadığını söylediler.) Buna rağmen İş Bankası iki senedir kartımdan üyelik aidatı adı altında 20 TL kesmektedir.

Bu sorun için bir kaç kere müşteri hizmetlerini aradığımda, bankanın ben kartımı aldıktan sonraki süreçte politika değiştirdiğini ve bu karttan üyelik aidatı almaya başladığını söylediler.

İş Bankası'nın bizim öğrenci olduğumuzu da düşünerek bu yanlış uygulamaya son vermesi ve ödediğim iki aidatı iade etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Abdulhadi 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön