26 Ocak 2016

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Kesilen Aidat!

Kullanmakta olduğum kredi kartından kesilen aidatları telefon yolu ile son 2 dönemdir bankanızdan iade almaktayım. Bankanızdan talep ettiğim ve incelediğim tüm hesap ekstrelerim sonrasında 2014 yılı için kesilen aidatın iadesinin yapılmadığını tespit ettim.

Çağrı merkezini arayarak B**** bey ile yaptığım görüşmede işlemi ilgili şubemin yapması gerektiği bilgisini aldım. İkamet ilim ile ilgili şube ilim farklıdır ve Edirne Havsa şubesine gitmem mümkün değildir. Söz konusu durum için ilgili ücretin alıkonulması adına bunun ileri sürülen bir bahane olduğunu, alternatif çözüm yollarının olabileceğini düşünmekteyim. Konunun çözülmesini, ilgili yıla ait ücretin iade edilmesini talep ediyorum.

Gökhan 155 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 27 Ocak 2016

    İade konusundaki gelen olumsuz cevabınıza istinaden size ilk ulaştığımda da belirttiğim üzere 2012 yılından bu yana kullanmakta olduğum kredi kartımın sadece 2014 yılına ait kesilen aidatın iadesi tarafıma yapılmamıştır. 2016 yılı da dâhil olmak üzere diğer 3 yıla ait olan aidat ücretleri bankanızı telefonla arayarak talebim üzere tarafıma iade edilmiştir. Peki 2014 yılına ait ücretin iadesi neden sağlanmıyor, bu noktada neden bazı nedenler bahane ediliyor?

  • İş Bankası Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön