İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartımdan Kart Aidatı Kesmiş!

Yunus Emre Ç. |

İş Bankasından kart aidatı olmaması nedeniyle tercih edip aldığım ve 2 senedir sürekli kullandığım "İş'te Üniversiteli" kredi kartımın bu ay ki ekstresinde kartımdan "Kart Aidatı" adı altında 20 TL kesildiğini fark ettim. Başvuru yaptığım sırada ve daha sonraları banka yetkilileri ile görüşmemde de herhangi bir aidat alınmayacak denilmişti. Ben lisans öğrencisiyim. "İş'te Üniversiteli" kartının maddelerine göre lisans ve yüksek lisans öğrencisi kart aidatı ödemiyor.

İş Bankasından talebim aidat adı altında kesilen ücretlerin kartıma iadesini arz ediyorum. Aksi bir durum söz konusu olduğu takdirde bankanızda ki hesaplarımı kapatacağımı bilmenizi isterim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  15:11

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi