İş Bankası İşte Üniversiteli Kredi Kartıma Üyelik Aidatı Yansıttı...

İsa G. |

İşte üniversiteli kart hamiliyim. Tarafıma kredi kartı verildiğinde öğrenci olduğum için hiçbir şekilde üyelik aidatı alınmayacaktır dendi, ve anlaşmamız bu şekilde olduğu halde kredi kartı ekstreme 49 TL üyelik aidatı yansıtıldı. Öğrenciden üyelik aidatı kesen tek banka sanırım İş Bankası. Kredi kartımdan haksız yere kesilen 49 TL'lik üyelik aidatının bir an önce hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde yasal haklarımı kullanacağımı ve tüm sorumluluğu İş Bankası na yükleyeceğimi tarafınıza bildiririm.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ocak
  16:22

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi