23 Mart 2013

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartı Aidatı Alındı!

Üniversiteli kredi kartı kullanmaktayım. Kredi kartı başvurusu yaptığımda, sözleşmede bu kartın öğrencilere yönelik olduğu ve herhangi bir kart aidatı alınmayacağı ibaresi yer almaktaydı. Ben de bu bilgilere güvenerek kredi kartı başvurusu yaptım. Fakat 17.03.2013 tarihi itibariyle kredi kartımdan 20 TL kart aidatı çekildi.

Burada yazdığım şikayet için çözüm uygulanmaya çalışılmazsa eğer en yakın zamanda kartımı iptal ettirip tüketici haklarını koruma derneğine başvurumu yapacağım.

Doğancan 67 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön