İş Bankası İş'te Üniversiteli Kredi Kartı Aidatı!

Hilal G. |

3 yıldır iş'te üniversiteli kredi kartı kullanıyorum. Bu kartı alırken bana hiç bir ücret kesilmeyeceği söylendi. Ben de kart aidatı olmadığı için aldım kartı. Ama bugün hesap özetimde gördüm ki 20tl kart aidatı kesilmiş. Başta aidat kesilmeyeceğini söyleyerek kartı veriyosunuz. Sonradan neden aidat çıkarıyosunuz?

Koskoca İş Bankası öğrencinin 20 lirasına mı göz dikti yani? Kesilen bu ücretin iade edilmesini istiyorum. Yoksa tüketici hakları mahkemesine başvurucam.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  13:20

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.

  Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi