08 Mart 2014

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartımdan Üyelik Aidatı Kesti!

İş Bankası İş'te Üniversiteli kartını kullanıyorum ve öğrenciyim. Kart alırken hiçbir kart ücreti ödemeyeceğim söylenmişti. Geçen ay kart ekstrem de Üyelik Aidatı adında 20 TL kesildi. Neye üye olmuşum ki aidat kesiyorlar. Kart ücreti ne zamandan beri Üyelik Aidatı oldu. Hesabımdan kesilen 20 TL in hesabıma geri iadesini istiyorum.

Mustafa 83 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa11 Mart 2014

    Hizmet bedeli olarak aidat ödüyorum neden bugüne kadar böyle bir şey yoktu. Madem onca hizmet bedelini bizden alacaktınız önceden bu hizmetlerin bir karşılığı olduğunu söylemeniz daha doğru olurdu. 20 TL in peşinde değilim ama kimse bende isteğine göre hizmet bedeli alamaz. Bu konuyu ilgili yerlere ileteceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön