İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartımdan Üyelik Aidatı Alıyor!

Melih Y. |

Kredi kartını açarken öğrenci olduğumdan dolayı üyelik aidatı gibi ücretlerin alınmayacağı söylendiği halde açtığımdan beri her yıl kesiliyor artık yeter! İadesini istiyorum bunun için her hakkımı sonuna kadar kullanacağım. Bankamatik kartımdan bile işletim ücreti alınıyor içinde para bırakmaya çekiniyorum. Bu iki sıkıntıyı çözüme kavuşturun lütfen bankamı değiştireceğim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  16:29

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi