21 Şubat 2013

İş Bankası İşte Üniversiteli Kartımdan Kesilen Aidatın İptalini İstiyorum!

Aidatı olmadığı söylendiği için aldığım İşte Üniversiteli kartımı memnuniyetle kullanıyordum. Süresi dolan kartın yerine yenisi gönderildi ve iki gün önce teslim aldım.Yeni kartımı alır almaz gelen ekstrede 20 liralık aidatın yazılmış.

Daha önceki birçok şikayete müşterinin sözleşme imzaladığını söyleyerek cevap vermiş İş Bankası.Fakat bu kesintinin haksız olduğu artık herkes tarafından bilinen bir şeydir.Bankaların sözleşmelerinde müşteri tarafından imzalanmış olsa dahi müşteri aleyhine bir madde bulundurmalarına izin yoktur.

Haksız kesilen kart aidatımı başka bankalardan geri aldım.İş Bankası'nın da bu talebimi değerlendirip kart aidatımı acilen iptal etmesini istiyorum.

Sezen 34 Okunma

Cevaplar

  • Sezen23 Şubat 2013

    İşte Üniversiteli kartıma kesilen 20 TL'lik aidata itiraz etmek için yazdığım 1646593 numaralı şikayetime kredi kartlarının bankaya çok yüksek bir maliyet getirdiği ve kaliteli ve "ayrıcalıklı" hizmetlerini sürdürebilmeleri için alınan bu bedelin bankanın diğer kartlarına göre çok daha düşük olduğu belirterek cevap verdi İş Bankası yetkilileri. Haksız olarak alınan bir ücretin böyle bir gerekçeyle açıklanmaya çalışılmasına inanamıyorum. İş Bankası'ndan kartıma kesilen aidatın iptalini bir kez daha talep ediyorum. Bu sorun burada yazdığım şikayet ile çözülmeyecekse BİMER ve Tüketici Hakem Heyeti Yolu ile şikayetlerime devam edeceğim.

  • Sezen22 Şubat 2013

    Bankadan aldığım emailde kredi kartlarının bankaya çok yüksek bir maliyet getirdiği ve kaliteli ve "ayrıcalıklı" hizmetlerini sürdürebilmeleri için alınan bu bedelin bankanın diğer kartlarına göre çok daha düşük olduğu belirtildi. Haksız olarak alınan bir ücretin böyle bir gerekçeyle açıklanmış olmasına inanamıyorum. İş Bankası'ndan kartıma kesilen aidatın iptalini bir kez daha talep ediyorum. Bu sorun burada yazdığım şikayet ile çözülmeyecekse BİMER ve Tüketici Hakem Heyeti Yolu ile şikayetlerime devam edeceğim.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön