İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartımdan Kart Aidatı Aldı!

Sefa S. |

Üniversiteye ilk başladığım yılda aldığım ve bana öğrencilik boyunca İş Bankası kart aidatı alınmayacağı söylenen kartımdan bu ay 40 TL kart aidatı kesildi ve iadesini talep ettiğimde kartınız normal karta dönüşmüş dendi. Daha okulun bitmesine 1 sene var ama onlar kartı normal kredi kartına çevirmişler ve 40 TL'yi aidat olarak kestiler. Buda beni zor duruma soktu. Paranın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  13:45

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi