İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartımdan Haksız Kart Bedeli Aldı.

Oktay B. |

İş Bankası İş'te Üniversiteli kredi kartımdan haksız yere yıllık aidat adı altında bir bedeli tahsil etmişsiniz. Bu kartı alırken hiçbir şekilde kart ücreti ödemeyeceğimi söylediğiniz için aldım, lütfen her zaman gününde ödemelerini yapan bir müşteriniz olarak bu bedelin iadesini yapın.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oktay B.
  26 Mayıs
  17:21

  ciddiyet yok, haksızlar ve diretiyorlar.

 • Oktay B.
  26 Mayıs
  17:21

  Bu ne saşma bir durum, en az üniversiteli karta aidat alınıyor, ses etmeyin diyor. Yani haksız yere alıyoruz ama çoksa iade ediyoruz 20 tl için değmez diyor. Ben de bu kuruma bu alınan paranın miktarı değil haksız yere almanız önemli benim için diye anlatmaya çalışıyorum, zor. Bir de arar insan sadece e-posta atmaz. Hoşçakal iş bankası, seninle işim bitti artık.

 • 20 Mayıs
  11:23

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi