29 Eylül 2014

İş Bankası İşte Üniversiteli Kartımdan Aidat Alınmış!

Öğrencilik süresince kesinlikle aidat alınmayacağı söylenen İş'te üniversiteli kartımdan aidat alınmış ve ben bunu geçen ayın ekstresini kontrol ettiğimde gördüm, geçen yıl da farkında olmadan alınmıştır muhtemelen. Bunların iadesini talep ediyorum yoksa hazır kart aidatlarının iadesiyle ilgili yasa çıkmışken uğraşır ve uğraştırırım!

İnsanları yanıltarak müşteri çekmeye ya da taahhüt ettiğiniz şeyi yerine getirmemek için kırk takla atmanıza gerek yoktu. Öğrenciden alacağınız 20 tl ye mi kaldınız yani? Üstelik 'öğrencilik süresince aidat almayan öğrencinin yanında olan kart' falan diyerek reklam yapmasını da biliyorsunuz.

Keşke bununla ilgili bir yasa çıksa ve ceza alsanız

Nazlı 341 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön