11 Mayıs 2013

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kartıma İlk Ekstrede Yıllık Aidat!

İş'te Üniversiteli Kredi kartıma daha Bismillah ilk ekstreden 20 TL yıllık kart aidatı eklenmiş. Kart aidatı normalde yasal olmadığı halde birde öğrenciden aidat kesiliyor. Şubede kredi kartına başvuru yaparken de öğrenci kredi kartına yıllık aidat gelmez deniyor. Bir yerde bir yanlışlık var ya personelinizin bir şeyden haberi yok yada müşterinizle dalga geçiyorsunuz.

Kadir 575 Okunma

Cevaplar

  • Kadir 13 Mayıs 2013

    Müşteri Hizmetleri bilgilerimi alıp şahsıma ulaştılar, ilgilendiler ve Kesilen Kredi Kart Aidatımın kartıma iade edildiğini bildirdiler. Teşekkür ederim. Asıl teşekkürlerim Sikayetvar.com ailesine. İyi ki varsın Sikayetvar.com.

  • Kadir 11 Mayıs 2013

    Bana kimse ulaşmadı ve bilgilerim istenmedi...

  • İş Bankası Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir. Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön