İş Bankası İş'te Üniversiteli Kart Limit Sorunu!

Cihangir E. |

2 hafta önce iş'te üniversiteli kartımı aldım. Limit 500, kullanılabilir limit de 500 TL idi. Biraz harcadım ettim bugün bir alışveriş yaparken limit yetersiz dedi. 300 TL'ye gelmedim bile. Geldiysem de 5-10 TL geçmiştir en fazla. Yanımda nakit vardı Allah'tan ama bu nasıl iş? Kullanılabilir limit 500 TL diyor biz de ona göre hareket ediyoruz. Madem böyle yarı yolda bırakacak neden kart bilgileri doğru verilmiyor?

Etiketler :

Kredi Kart Limit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  14:43

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi