19 Mart 2013

İş Bankası İş'te Üniversiteli Kart Aidatı!

Bankanın 26**42 nolu müşterisiyim. Öğrencilere yıllık aidat ücreti olmadan kullanabileceklerini iddia ettikleri kredi kartından 15.03.2013 tarihinde 20.0 TL kart aidatı kesilmiş. Hakkında defalarca emsal karar çıkmış bu kart aidatı konusunda öğrenciden bile bu kart aidatını almaya uğraşan İş bankasını kınıyorum ve haksız yere alınmış bu kart aidatının iadesini talep ediyorum.

Erdem 38 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 19 Mart 2013

    Klasik verilen kalıp mesaj verilmeye devam ediyor. Sorun herhangi bir çözüme ulaşmış değil. Kart aidatının olmadığı taahhüt edilip verilen kredi kartının aidatının geri iadesini almak için gerekli hukuki mücadeleyi de vereceğimi sözlerime eklemek istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön