İş Bankası İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum.

İbrahim Y. |

05.06.2014 tarihinde hesabımdan 2013 yılına ait hesap işletim ücreti kesilmiş olup. Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun; 07.11.2013 Kabul Tarihi 6502 Kanun Numaralı 31. Madde 3. bendinde belirtilen; kart çıkaran kuruluşlar, tüketicilere yıllık üyelik aidatı ve benzeri isim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı sunmak zorundadır. İş Bankası bu sebeple hesap işletim ücretin iadesi talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim Y.
  12 Haziran
  14:01

  En kısa süre zaman dilimini öğrenebilirmiyim. işlemim zaman sonuçlanacak bu öğrenmek hakkım

 • 07 Haziran
  11:41

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi