06 Nisan 2013

İş Bankası İşletim Ücreti Konusunda Bıktırdı!

İş Bankası bankamatik kartım var bu bankamatik kartında hep sıkıntılar oldu hesap işletim ücreti konusu üzerine. Sakarya dan kalkıp Gebzeye bunları halletmeye gittim. İşlemlerimi yaptıktan sonra beni aradılar ve müşteri temsilcinizin dediği şey "İşlemlerinizi gerçekleştirdik hesabınızdan para kesilmeyecektir.

" Öğrenci olduğum için kesilen ücreti öğrenci belgemi verdim işlemlerimi hallettim sınavlarım olduğu halde oraya kadar kalkıp gidip te. Dün kartıma 500 tl yatırdım ve 1 saat önce kartıma yine para yatırmaya gittiğimde hesabımdan 92 tl kesildiğini fark ettim. Artık bıktım bu işlerle uğraşmaktan kiramı ödeyecektim yarın param kesildi ve mağdur oldum.

Faarukk 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön