21 Ocak 2014

İş Bankası İşletim Ücreti Alıyor.

İş Bankası'nın yaklaşık 8 yıllık, 163**425 no'lu müşterisiyim. İş Bankası'nın 2013 yılı 1. ve 2. dönem hesap işletim ücreti adı altında, vadesiz hesabımdan haber vermeden kesmiş olduğu toplam 100 TL 'nin hesabıma geri aktarılmasını istiyorum.

Fatih 44 Okunma

Cevaplar

  • Fatih28 Ocak 2014

    Hiç bir şekilde ilgilenilmedi veya ücret iadesi yapılmadı. Hakem heyeti ile hakkımı alacağım artık

  • Fatih27 Ocak 2014

    Hiç kimse aramadı, sadece burada gözüken standart müşteri memnuniyeti yazısını yazdılar. 6 gündür herhangi bir banka yetkilisi aramadı veya param iade edilmedi. Anayasanın 4077 sayılı yasa 6. maddesine göre suç işliyorlar. Çalıştığım kurumda ki birkaç arkadaşla birlikte hakem heyetine başvurmaya karar verdik.

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön