İş Bankası İşletim Ücreti Alıyor.

Fatih K. |

İş Bankası'nın yaklaşık 8 yıllık, 163**425 no'lu müşterisiyim. İş Bankası'nın 2013 yılı 1. ve 2. dönem hesap işletim ücreti adı altında, vadesiz hesabımdan haber vermeden kesmiş olduğu toplam 100 TL 'nin hesabıma geri aktarılmasını istiyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih K.
  28 Ocak
  13:20

  Hiç bir şekilde ilgilenilmedi veya ücret iadesi yapılmadı. Hakem heyeti ile hakkımı alacağım artık

 • Fatih K.
  27 Ocak
  10:09

  Hiç kimse aramadı, sadece burada gözüken standart müşteri memnuniyeti yazısını yazdılar. 6 gündür herhangi bir banka yetkilisi aramadı veya param iade edilmedi. Anayasanın 4077 sayılı yasa 6. maddesine göre suç işliyorlar. Çalıştığım kurumda ki birkaç arkadaşla birlikte hakem heyetine başvurmaya karar verdik.

 • 21 Ocak
  13:32

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi