29 Ağustos 2013

İş Bankası İşletim Ücreti Aldı İadesini İstiyorum!

İş Bankası , hesabımı kullanmıyordum ve bir arkadaşım o hesaba para yatırdı . Hesap işletim ücreti olarak 90 TL kesmişler . Bunun paranın yatırılmasını istiyorum ,ne yapmam gerekiyor 90 TL'nin geri yatırılması için.

Songul 22 Okunma

Cevaplar

  • Songul 19 Ocak 2014

    benım yıne işlem ücreti olarak yıne 50 tl kesılmış hep böyle kesılcek mı hesaba para yatırıldıgında buna bır çözum yapılabılır mı? 50 lira işlem ucretı olarak fazladır. paranın iadesını istiyorum.

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön