01 Temmuz 2014

İş Bankası İşletim Ücreti Aldı.

Uzun zamandır İş Banka'sının müşterisiyim. 3 farklı hesabım var.1-Hatay samandağ şubesi 2- Samsun atakum şubesi 3- Samsun bafra şubesi. Bankanın internet şubelerini kullanıyorum genelde ve aktif olarak bafra şubesini kullanıyorum. Samsun atakum şubesinin vadesiz hesabını da daha önceden orada yatırım hesabı açtırabilmem için açıldı.

Yaklaşık 6 yıldır atakum şubesine ne para yatırmışlığım var nede bir amaçla kullanmışlığım var. Geçen hafta yanlışlıkla hesaplarım arasında transfer yaparken paramı atakum şubesine aktarmışım ve bankada aynı gün içinde hesapta para olduğunu fark ettiği an hesap işletim ücreti adı altında 50 tl para kesintisi yapmıştır. Kesilen paramın iade edilmesini istiyorum.

Aydın 257 Okunma

Cevaplar

  • Aydın 05 Temmuz 2014

    ŞİKAYETİMDEN SONUÇ ALAMADIM

  • İş Bankası Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön