İş Bankası İşletim Ücreti Aldı.

Halit A. |

Kredi kartımdan 6. ay ve 12. ay'da hesap işletim ücreti adıyla kesilen 47.26 TL haksız kesintinin iadesini talep ediyorum. İş Bankası, lütfen yaptığınız kesintilerden en azından müşterilerinizi bilgilendirin. Kesinti yapıldığını yanlışlıkla fark etmem size olan güvenimi de sarstı. Tüm hesaplarımı en kısa sürede kapatmayı düşünüyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halit A.
  04 Ağustos
  15:56

  o en yakın zaman daha gelmemiş olmalı.

 • Halit A.
  02 Ekim
  14:18

  Herhangi bir bilgilendirme yapılmadı, ücret iadesi için de kaymakamlığa başvuru yaptım. Değerli okurların bilgisine... Bankayı muhattap almıyorum.

 • Halit A.
  27 Ocak
  14:17

  Klasik bir cevap aldım. İş Bankasının herhangi bir ürününü kullanmayı düşünmüyorum.

 • 23 Ocak
  16:07

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi