İş Bankası İşlemeyen Süreçler!

Taner A. |

Yaklaşık bir ay önce mesaj yoluyla kart başvurusu yaptım, fakat sonrasın da başvurumla alakalı çağrı merkezi katı suretle bilgi vermiyor. Şubeye gidin diyor. Hadi gittik, bir saat sıra bekledikten sonra derdimi anlattım. Bakalım dedi ve başvurunuz yok dedi. Hadi yeniden süreç başlattık ve 4 Aralık'ta yeni başvuru yaptık. Bugün 17 Aralık kart hala gelmiyor ve çağrı merkezini arıyorum cevap yok şubeye gidin diyor. Nerede kaldı anında çözüm anında işlem.

Etiketler :

Kredi Kart Başvuru Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Taner A.
  17 Aralık
  23:01

  çağrı merkezinize ilettigim hiçbir oneri şikayet dikkate alinmadigi için buradan yazmaktayim. Beni her defasında şubeye gönderiyorlar Çünkü. ayrıca zor bela kart bu aksam yoğun telefon trafigim sayesinde elime geçti. şifre için çağrı merkezini aradım 2 gün sonra acabiliriz kart kapalı diyor. Acilse şubeye gidin diyor. 18.00da teslim olan karta hangi şube o saatte hizmet vermekte ki şifre versin. Her bankanın sesli yanıt sistemiyle hallettigi bu şifre isbankasinda neden cozulemiyo şubeye git deniliyo

 • 17 Aralık
  16:13

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi