İş Bankası İşlem Ücreti Kesti.

Mehmet K. |

Nedir bu bankalardan çektiğimiz. Salı günü İş Bankası'nda hesabı olan birisine para yatırmak için ATM'ye gittim. Hani şu bankadan farkı yok diye reklam yaptıkları. Herşey güzel işlemi yapıyorum birde baktım ki 5 tl işlem ücreti kesilecek diyor. Gözlerim şaşkınlıkla baktı. Şaka olmalı bu diye düşündüm ama ne yazık ki öyle değil.

İşim acil olduğu için yatırdım geçtim. Düşünebiliyormusunuz tam 5 tl hiçbir emek harcamadan hiçbir şey yapmadan sadece para yatırmak için 5 tl işlem ücreti aldılar. Haksız yere para kazanıyorlar. Benim maaşım saat başı ve saatte 9.14 krş kazanıyorum. Benim 30 dk kazandığımı bunlar 1 dk içinde benden aldılar. Nasıl bir adalet bu?

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Haziran
  13:47

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz.

  Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Türkiye İş Bankası A.Ş.
  Müşteri İlişkileri Birimi