05 Eylül 2013

İş Bankası İşlem Ücreti!

04. 09. 2013 günü İş Bankası Oltu şubesine giderek hazırlamış olduğum geçmiş yıllarda çekmiş olduğum kredi masraflarının tarafıma iadesini ve masraflar ile ilgili döküman istediğimi belirtir dilekçem ile müracaatta bulundum. Ancak görevliler dilekçemi işleme koyamayacaklarını, doküman almak için gişeden sıra almamı ve ücret yatırmama istediler.

Bunun üzerine gişeden sıra aldım ve doküman istediğimi söyledim. Bunun üzerine görevli benden 50 TL ücret vermem gerektiği ve ayrıca bu ücreti kabul ettiğime dair forum imzalamamı istedi. Bende formu imzalamadım işlemimi yapmadım. Vermiş olduğum dilekçenin işleme neden konulmadığını.

Ömer 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön