09 Mart 2013

İş Bankası İsim Değişikliği!

Ben H. C. kızı Nuriye C. (Müsebbiye C. kızlık) halk arasında ismim Müsebbiye olarak biliniyor. Ben küçükken babam İş bBankasına hesap açtı benim adıma Müsebbiye diye. O zaman TC kimlik yoktu nüfus kağıdına da bakılmıyordu o yüzden bana bankanızdan kağıt geldi. t iş b a. s gm iç operasyonlar bölümü zaman aşımı servisinden.

Ben de bankaya gittim yanım sıra aile toplum kağıdı ile ve muhtardan ismim Müsebbiye olduğuna dair bir yazı bankaya gittim kabul etmediler. gereğinin yapılmasını arz ederim. saygılarımla en kısa zaman da bilgi almak istiyorum.

Müsebbiye 64 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön