21 Mart 2013

İş Bankası İşi Zorlaştırıyor!

Telefonum suya düştüğü için sim kartımı iptal etmek ve yeni tel ve sim kartı almam gerekti. ancak eski sim kartı bloke olduğu için ınternet şubesine günlerce giriş yapamadım. Bunun için en yakın şube veya bankamatiğe gitmekteki mantığıda anlamış değilim. Güya bizim güvenliğimiz için. . bu güvenlik sorgulaması telefonda da yapılabilir.

Bu süreç içinde tüm ödemelerim gecikti. Zaten maaşım bu bankaya yatmasa kesinlikle hiç bir konuda İş Bankası ile çalışmam bundan sonra. Diğer bankalardaki sorunum 1 gün içinde çözüldü ve bankamatik vb. de gitme gereğim olmadı. Çağı yakalama iddiasında olan bir bankanın bu çağ dışı yöntemleri bırakarak bu tarz konulara daha hızlı çözüm bulması gerektiğine inanıyorum.

Selma 139 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön